//

Dawid Bałutowski

Zima za oknem i temperatura grubo poniżej zera, a my myślimy już o wakacjach. I to wyjątkowych. Wakacje z Rozwojem Osobistym to projekt, który realizujemy od 5 lat. Każdego roku z kilkoma grupami warsztatowymi wyjeżdżamy z dala od miasta, by w skupieniu pracować nad sobą. Od 3 lat mamy swoje stałe miejsce. To ośrodek w puszczy Zielonka, 20 km od Poznania. Magiczne miejsce otoczone łąkami, puszczą i licznymi jeziorami. W takiej scenerii prowadzimy warsztaty z zakresu umiejętności interpersonalnych i osobistych. Trening asertywności i warsztat Świadomość – Cel – Działanie to warsztaty, które odbywają się co roku. Oprócz tego, w każde wakacje proponujemy jeden nowy temat. Ostatnio był to Trening Wystąpień Publicznych, w tym roku będą to warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej.

Warsztaty w Zielonce to nie tylko 5 dni głębokiej pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami opartej na wieloletnim doświadczeniu trenerskim i coachingowym, sprawdzonych narzędziach i praktycznych rozwiązaniach do zastosowania w życiu osobistym i pracy. To także spotkanie z niesamowitymi ludźmi, którzy przyjeżdżają tu z całej Polski, by zainwestować czas w to, co mają najcenniejszego – w siebie, by zgodnie z naszą misją uczynić swoje życie lepszym. To niesamowite spotkania, tworzące się nowe, bliskie relacje i dużo śmiechu i dobrej zabawy.

A że nie samym „rozwojem człowiek żyje” jest też czas na inne aktywności. Na wieczorne „posiadówy” przy grach planszowych, popołudniowe przejażdżki rowerami, czy pływanie w jednym z okolicznych jezior.

Co roku z Wakacji z Rozwojem Osobistym  wraca kilkadziesiąt osób, które deklarują jak ważne były to dla nich warsztaty i jak bardzo zmieniły ich życie na lepsze. Jeśli chcesz do nich dołączyć, obserwuj naszą stronę. W drugiej połowie lutego ruszymy z ogłoszeniami kolejnych tematów i terminów wakacyjnych warsztatów.

Jeśli byłaś/ byłeś z nami dwa lata temu, znajdź się na zdjęciach. Jeśli nie, obejrzyj galerię, żeby poczuć „zielonkawy” klimat. Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji umieścimy już niebawem.

 

 

 

Komentarze(0)