//

Elżbieta
Cwynar-Budzińska

W pracy stawiam na autentyczność i podejście partnerskie. Klienci cenią we mnie umiejętność wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Zależy mi na maksymalnej praktyczności prowadzonych zajęć. Prowadzone przeze mnie szkolenia są oparte na przykładach z życia, uczę tego, co sama stosuję w życiu i widziałam wielokrotnie, że sprawdza się u moich klientów. Ważne jest dla mnie, to żeby uczestnicy mieli przestrzeń do dyskusji i zadawania pytań, a także możliwość przećwiczenia nowo poznanych narzędzi.

Nie samą pracą...

Fascynuję się ludźmi i ich różnorodnością. Mam tysiąc pomysłów na minutę, czytam trzy książki na raz, często z zupełnie odległych dziedzin. Moim nowy konikiem jest agile i zespoły pracujące zwinnie. Pasjonują mnie podróże – to mój sposób na zmianę perspektywy, zobaczenie tego, co jest dla mnie ważne i na co warto przeznaczać czas. Interesuję się zdrowym żywieniem i zdrowym myśleniem, prowadzę bloga: re-size.pl.

Edukacja

W liczbach

Wybrane projekty

Szkolę trenerów i coachów

Prowadziłam zajęcia dla różnych szkół trenerów (Szkoła Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Coach i Trener- Partner w Rozwoju – studia podyplomowe na Wyższej Szkole Europejskiej i autorska Szkoła Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB), szkleniach dla trenerów wewnętrznych w firmach (BZWBK, Interchem) oraz przygotowujące do akredytacji coachingowej (Select Your Way HPR Group, Uniwersytet Rzeszowski, Humanitas) m.in. byłam trenerem oraz opiekunem merytorycznym w projekcie Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys „Trener Sukcesu – Szkolenia rozwijające kompetencje trenerskie” (w sumie pracowałam w 20 edycjach kursów trenerskich).

Szkolę liderów i menedżerów

Wspierając liderów wykorzystuję równe narzędzia: szklenia, coaching, action learning mi.n. dla Amer Sports prowadziłam cykl 4 spotkań dla początkujących liderów oraz dla Ernst & Young - 5 miesięczny projekt rozwoju umiejętności liderskich wykorzystujący metodę Action Learning.

Szkolę z efektywnej komunikacji

Bo widzę, że jest to podstawa budowania relacji i efektywnej wspólnej m.in. dla MyNetwork – szkolenie dla 40 pracowników firmy od zarządu przez liderów po developerów oraz szkolenia udrażniające komunikację, zwiększające współpracę w zespole m.in. dla GT Test, Lechaa Consulting Sp. z o.o.

Wspieram zespoły

Prowadzę szkolenia pozwalające zespołom pracować efektywniej m.in. przez wzmacnianie komunikacji, asertywności, pracy zespołowej, rozwiązywania konfliktów mi.n dla Ocado – cykl 8 szkoleń z różnych umiejętności miękkich, co miesiąc inne szkolenie dopasowane do potrzeb zespołów i pracowników czy czy cykl 8 warsztatów otwartych realizowanych przez CSI dla pracowników z branży IT z zakresu Treningu Kompetencji Społecznych.

Prowadzę facylitację

Facylituję spotkania, wyjazdy off-site, konferencje, prowadzę szkolenia z facylitacji spotkań m.in. dla Solidbrain – praca w obrębie strategii i celów.