//

Trening Interpersonalny 2020 - nowy termin

Zapraszamy na trening interpersonalny – jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, intensywne, głębokie doświadczenie rozwojowe!!!

Nowy termin - 7- 11.10.2020

 

 

 

Dla kogo jest trening interpersonalny?

Trening interpersonalny to cenne doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem. Szczególnie polecany jest osobom, które chciałyby poszerzyć świadomość tego, jak wchodzą w relacje z innymi ludźmi, zarówno w kontekście prywatnym – z rodziną, bliskimi, jak i zawodowym – ze współpracownikami i podwładnymi.

Trening interpersonalny jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • poszerzyć swoją świadomość – co pomaga, a co utrudnia Ci bycie w relacjach;
  • odkryć, jak odbierają Cię inni;
  • zrozumieć własne nawyki i schematy zachowań;
  • odkryć jakie przyjmujesz role;
  • lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby;
  • nauczyć się wyrażać siebie, swoje opinie, potrzeby, emocje;
  • doświadczyć różnorodności innych;
  • uczyć się uważności na siebie i na innych;
  • doświadczyć kontaktu ze sobą i innymi ludźmi na głębszym poziomie.

 

Czym jest trening interpersonalny?

Najprościej mówiąc trening interpersonalny jest doświadczeniem bycia z innymi ludźmi. Jest to doświadczenie grupowe, w trakcie którego uczestnicy budują umiejętności ważne w relacjach z innymi ludźmi i samym sobą. Nad procesem rozwoju uczestników czuwają trenerzy, których rolą jest zapewnienie bezpiecznych warunków do eksperymentowania i doświadczania.

W trakcie pięciu dni intensywnej pracy możesz poznać lepiej swoje sposoby reagowania na innych ludzi i dowiedzieć się jak inni reagują na ciebie. Trening daje możliwość doświadczania, nazywania i wyrażania własnych uczuć oraz zrozumienia ich wpływu na zachowanie wobec innych. Możesz przyglądać się jak reagujesz w różnych sytuacjach np. różnic zdań, wyrażania złości bądź lęku. Celem treningu może być doświadczenie siebie w grupie, ale również próba odkrycia, co sprawia, że wchodzenie w relacje jest dla Ciebie trudne lub łatwo popadasz w konflikty - w trakcie treningu możesz otrzymać informacje zwrotne na temat Twojego funkcjonowania z innymi. Trening jest także znakomitą okazją do eksperymentowania z nowymi zachowaniami – jeśli do tej pory trudno było Ci o czymś powiedzieć wprost – tu możesz spróbować jak to jest, jeśli nie wiedziałeś jak ludzie reagują na Twoje zachowanie – tu możesz o to zapytać.

Trening interpersonalny to wreszcie możliwość uwrażliwienia siebie na przeżywanie – uczucia, doznania z ciała, kontakt ze sobą samym, który łatwo zagubić w pędzie codzienności.

Trening interpersonalny, choć często jest głębokim i odmieniającym doświadczeniem, nie jest pracą terapeutyczną. Warto także pamiętać o tym, że trening nie zawsze jest doświadczeniem łatwym – często wymaga przełamania własnych schematów, opuszczenia sfery komfortu, przyjęcia niewygodnych informacji zwrotnych.

 

Efekty treningu

Uczestnicy często mówią o wzroście samoświadomości, otwartości, zaufania do ludzi, doświadczeniu prawdziwego spotkania z innymi – bez masek i gier. Często efektem treningu jest głębsze zrozumienie tego, co dzieje się w ich relacjach i jaki wpływ na to mają oni sami. Zaczynają zwracać większą uwagę na swoje potrzeby oraz uczucia, jak również poznają swoje mechanizmy wchodzenia kontakt, budowania lub niszczenia relacji.

 

Trenerzy

Dawid Bałutowski - psycholog, trener biznesu i umiejętności interpersonalnych, coach, prelegent. 13 lat doświadczenia zawodowego, 10 000 godzin na sali szkoleniowej, 100 prelekcji na ogólnopolskich konferencjach, 20 artykułów w prasie branżowej, 2500 godzin szkoleń dla trenerów. Ukończył m.in. Akademię Treningu Interpersonalnego. Od 2005 roku przeprowadził kilkadziesiąt treningów interpersonalnych. 

Kinga Gawlas psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, czteroletniego kursu psychoterapii psychodynamicznej z elementami treningu interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła dwuletni kurs socjoterapii i psychoterapii dzieci i młodzieży akredytowany przez Polskie Towarzystwo Socjoterapeutów i Trenerów oraz  Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB. Pracuje w krakowskich poradniach zdrowia psychicznego i prowadzi prywatną praktykę gabinetową.

Terminy

07-10-2020 - 11-10-2020

Miejsce

WILLA LICHAJÓWKA ul. Lichajówki 6A, 34-531 Murzasichle, Małe Ciche www: lichajowka.pl

Cena

Cena: 1850 zł brutto

Cena obejmuje:
- udział w 5-dniowym treningu interpersonalnym
- noclegi w dwuosobowych pokojach
- pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) i całodzienny bufet kawowy
- zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

Nocleg

Noclegi w pokojach dwuosobowych w miejscu szkolenia. Cena noclegu zawarta jest w cenie szkolenia. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego za dodatkową opłatą.

Zapisy i informacje organizacyjne

biuro@bcb-szkolenia.pl lub przez formularz zgłoszeniowy