//

Trening Interpersonalny 2022

Zapraszamy na trening interpersonalny – jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, intensywne, głębokie doświadczenie rozwojowe!!!

Dla kogo jest trening interpersonalny?

Trening interpersonalny to cenne doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem. Szczególnie polecany jest osobom, które chciałyby poszerzyć świadomość tego, jak wchodzą w relacje z innymi ludźmi, zarówno w kontekście prywatnym – z rodziną, bliskimi, jak i zawodowym – ze współpracownikami i podwładnymi.

Trening interpersonalny jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

  • poszerzyć swoją świadomość – co pomaga, a co utrudnia Ci bycie w relacjach;
  • odkryć, jak odbierają Cię inni;
  • zrozumieć własne nawyki i schematy zachowań;
  • odkryć jakie przyjmujesz role;
  • lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby;
  • nauczyć się wyrażać siebie, swoje opinie, potrzeby, emocje;
  • doświadczyć różnorodności innych;
  • uczyć się uważności na siebie i na innych;
  • doświadczyć kontaktu ze sobą i innymi ludźmi na głębszym poziomie.

 

Czym jest trening interpersonalny?

Najprościej mówiąc trening interpersonalny jest doświadczeniem bycia z innymi ludźmi. Jest to doświadczenie grupowe, w trakcie którego uczestnicy budują umiejętności ważne w relacjach z innymi ludźmi i samym sobą. Nad procesem rozwoju uczestników czuwają trenerzy, których rolą jest zapewnienie bezpiecznych warunków do eksperymentowania i doświadczania.

W trakcie pięciu dni intensywnej pracy możesz poznać lepiej swoje sposoby reagowania na innych ludzi i dowiedzieć się jak inni reagują na ciebie. Trening daje możliwość doświadczania, nazywania i wyrażania własnych uczuć oraz zrozumienia ich wpływu na zachowanie wobec innych. Możesz przyglądać się jak reagujesz w różnych sytuacjach np. różnic zdań, wyrażania złości bądź lęku. Celem treningu może być doświadczenie siebie w grupie, ale również próba odkrycia, co sprawia, że wchodzenie w relacje jest dla Ciebie trudne lub łatwo popadasz w konflikty - w trakcie treningu możesz otrzymać informacje zwrotne na temat Twojego funkcjonowania z innymi. Trening jest także znakomitą okazją do eksperymentowania z nowymi zachowaniami – jeśli do tej pory trudno było Ci o czymś powiedzieć wprost – tu możesz spróbować jak to jest, jeśli nie wiedziałeś jak ludzie reagują na Twoje zachowanie – tu możesz o to zapytać.

Trening interpersonalny to wreszcie możliwość uwrażliwienia siebie na przeżywanie – uczucia, doznania z ciała, kontakt ze sobą samym, który łatwo zagubić w pędzie codzienności.

Trening interpersonalny, choć często jest głębokim i odmieniającym doświadczeniem, nie jest pracą terapeutyczną. Warto także pamiętać o tym, że trening nie zawsze jest doświadczeniem łatwym – często wymaga przełamania własnych schematów, opuszczenia sfery komfortu, przyjęcia niewygodnych informacji zwrotnych.

 

Efekty treningu

Uczestnicy często mówią o wzroście samoświadomości, otwartości, zaufania do ludzi, doświadczeniu prawdziwego spotkania z innymi – bez masek i gier. Często efektem treningu jest głębsze zrozumienie tego, co dzieje się w ich relacjach i jaki wpływ na to mają oni sami. Zaczynają zwracać większą uwagę na swoje potrzeby oraz uczucia, jak również poznają swoje mechanizmy wchodzenia kontakt, budowania lub niszczenia relacji.

 

Trenerzy

Dawid Bałutowski - psycholog, trener biznesu i umiejętności interpersonalnych, coach, prelegent. 13 lat doświadczenia zawodowego, 10 000 godzin na sali szkoleniowej, 100 prelekcji na ogólnopolskich konferencjach, 20 artykułów w prasie branżowej, 2500 godzin szkoleń dla trenerów. Ukończył m.in. Akademię Treningu Interpersonalnego. Od 2005 roku przeprowadził kilkadziesiąt treningów interpersonalnych. 

Kinga Gawlas psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, czteroletniego kursu psychoterapii psychodynamicznej z elementami treningu interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła dwuletni kurs socjoterapii i psychoterapii dzieci i młodzieży akredytowany przez Polskie Towarzystwo Socjoterapeutów i Trenerów oraz  Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB. Pracuje w krakowskich poradniach zdrowia psychicznego i prowadzi prywatną praktykę gabinetową.

Terminy

25-05-2022 - 29-05-2022

Miejsce

WILLA LICHAJÓWKA ul. Lichajówki 6A, 34-531 Murzasichle, Małe Ciche www: lichajowka.pl

Cena

Cena: 1850 zł brutto

Cena obejmuje:
- udział w 5-dniowym treningu interpersonalnym
- noclegi w dwuosobowych pokojach
- pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) i całodzienny bufet kawowy
- zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

Nocleg

Noclegi w pokojach dwuosobowych w miejscu szkolenia. Cena noclegu zawarta jest w cenie szkolenia. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego za dodatkową opłatą.

Zapisy i informacje organizacyjne

dawid@bcb-szkolenia.pl lub przez formularz zgłoszeniowy